Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. Wysłano inną liczbę argumentów (3) niż liczba elementów zastępowalnych (2). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /wp-includes/functions.php on line 4231
O Spotkaniach Regionalnych - Centrum Innowacyjnej Edukacji

O Spotkaniach Regionalnych

Dlaczego spotkania regionalne?

 

Spotkania regionalne mają na celu dzielenie się, debatowanie oraz realizowanie strategii, które mają na celu przyrost liczby wykwalifikowanych pracowników na terenie Unii Europejskiej. Z udziałem rodzimych firm analizujemy lokalne cechy i przyjmujemy praktyczną odpowiedź dla rynku pracy.

 Rozwiązania

Staramy się się stosować rozwiązania, które angażują lokalną i regionalną władzę, przedsiębiorstwa, społeczności. Ważna jest również komunikacja z Europosłami. Na poziomie regionalnym i krajowym NEF promuje zalecenia edukacyjne wspierane przez Europosłów, rządy i przedsiębiorstwa. NEF wykorzystuje informacje uzyskane na szczeblu regionalnym i krajowym by lobbować za zmianami na poziomie europejskim.

 Korzyści dla uczestników

NEF pracuje nad:

  • Innowacyjnymi strategiami edukacyjnymi stosowanymi w różnych regionach oraz ich międzynarodową rozpoznawalnością.
  • Kreowaniem szerszej perspektywy, która umożliwi rozwijanie nowych pomysłów i strategii.
  • Dostępem do szerokiej sieci ekspertów i twórców zmian, w szczególności pomysłodawców zmian kształcenia zawodowego i innowacyjnej edukacji.