Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. Wysłano inną liczbę argumentów (3) niż liczba elementów zastępowalnych (2). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /wp-includes/functions.php on line 4231
Umowa z Ecorysem podpisana! - Centrum Innowacyjnej Edukacji

Umowa z Ecorysem podpisana!

24 października w Warszawie Joanna Bochniarz, prezes Centrum Innowacyjnej Edukacji, Izabela Barczyk – Olszewska i dr Mateusz Halicki z Ecorys Polska podpisali umowę, która pozwoli na opracowanie projektu “From Outdoors to Labour Market” w trzech krajach.

Regiony z Kantabrii w Hiszpanii, Warmii i Mazur w Polsce i Środkowego Zachodu w Irlandii skorzystają z tej umowy, która gwarantuje finansowanie w wysokości 3,4 miliona euro. Blisko 1000 młodych ludzi w tych trzech krajach weźmie udział w FOLM w ciągu najbliższych 42 miesięcy.

Centrum Innowacyjnej Edukacji jest liderem konsorcjum w składzie: University of Edinburgh i Venture Trust z Wielkiej Brytanii; rząd Kantabrii i grupa Femxa z Hiszpanii; Limerick Institute of Technology i Universal Learning Systems z Irlandii i Olsztyńskich Banków Żywności oraz CIE z Polski.