Dla uczestników | Siła Bieszczad

FE Power

Pytania i odpowiedzi

Kto może wziąć udział w projekcie?

W projekcie mogą wziąć udział osoby:

  • w wieku ponad 25 lat,
  • mieszkające w Bieszczadach w jednej z gmin: Baligród, Bircza, Cisna, Czarna, Komańcza, Lesko, Lutowiska, Olszanica, Solina, Tyrawa Wołoska, Ustrzyki Dolne, Zagórz.

Jeśli spełniasz te 2 warunki, dołącz do nas!
Czekamy właśnie na ciebie!

Ile trwa wyprawa do lasu?
Wyprawa do lasu trwa 7 dni.
Czy muszę mieć dobrą kondycję?
Nie musisz być wysportowany/a. Wystarczy, że będziesz mógł/a iść z uśmiechem na twarzy niosąc plecak. Istnieją zadania, które mogą być dla Ciebie trudne, ponieważ będą nowe, ale jesteśmy po to, aby pomóc ci przez to przejść. Uśmiech jest po to, by osiągnąć swoje cele.
Ilu uczestników bierze udział w wyprawie?
W każdej grupie jest 10 osób.
Co to jest coaching i mentoring?
Coaching i mentoring pomagają rozwijać umiejętności nabyte w fazie nauki na świeżym powietrzu, które są niezbędne w codziennym życiu. Kiedy będąc w górach lub lesie rozpoznasz swoje silne umiejętności, trenerzy i mentorzy pomogą Ci zobaczyć, jak możesz wykorzystać te umiejętności w przyszłym miejscu pracy. Coaching i mentoring pomagają przygotować Cię do znalezienia pracy, innego spojrzenia na edukację i poszukiwaniu szkoleń.
Co trzeba zabrać ze sobą do lasu?
Będziesz potrzebował tylko własnej odzieży zapasowej (t-shirty, spodnie, swetry, bielizna), pary butów, przyborów toaletowych (szczoteczka do zębów, pasta do zębów, żel pod prysznic itp.).

Zapewnimy Ci wszystkie pozostałe przedmioty: plecak, śpiwór, matę gruntową, namiot, skarpetki, buty turystyczne, kuchenkę, jedzenie i dobrą zabawę!

Co będziemy jedli, gdzie będziemy spali?
Nie musisz się martwić, jeśli nigdy wcześniej nie biwakowałeś na zewnątrz. Istnieje możliwość wyboru jedzenia. Sam będziesz przygotowywał posiłki, więc jeśli jesteś wybredny, nie martw się, decydujesz, co jesz. Śpimy w namiotach, które my zapewniamy.
Zapewniamy również  jedzenie i niezbędny sprzęt.
Jak mogę dostać się na miejsce?
Organizujemy transport na miejsce zbiórki w Bieszczadach.

Weź udział w projekcie. Zarejestruj się!

Jeśli nie znalazłaś/nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Nadal nie jesteś pewna/pewny czy to projekt dla Ciebie?

Skip to content