Zgłoś się do projektu!

Pandemia Covid-19 mocno dała nam się we znaki. Potrzebujesz wyciszenia i powrotu do natury? A może oderwania się od codziennych obowiązków i chwili zastanowienia nad swoją przyszłością? A może ukończyłeś/aś szkołę i nie wiesz co dalej?

Obecnie prowadzimy rekrutację do trzech projektów, do których już teraz możesz się zgłosić wypełniając formularz na naszej stronie internetowej CIE. Wejdź w zakładkę „Nasze projekty” i dowiedz się więcej. W 2020 roku około 500 osób skorzystało z naszego międzynarodowego projektu FOLM, natomiast ponad 200 osób wzięło udział w Edukacji w Plenerze w Polsce. Statystyki pokazują, że metoda Edukacji w Plenerze wprost odpowiada na zapotrzebowania pracodawców na rynku pracy. Przeżyjesz niezapomnianą przygodę, a dodatkowo odnajdziesz wewnętrzną motywację do działania.

Zgłoś się do:

  • Projektu Siła Bieszczad – jeśli masz powyżej 25 lat, mieszkasz w Bieszczadach, w jednej z gmin: Czarna Lutowiska, Ustrzyki Dolne, Baligród, Cisna, Lesko, Olszanica, Solina, Komańcza, Tyrawa Wołoska, Zagórz, Bircza.
  • Projektu Moc Warmii – jeśli masz powyżej 25 lat i mieszkasz na Warmii.
  • Projektu FOLM – jeśli jesteś w przedziale wiekowym 18-29 lat, mieszkasz w województwie: warmińsko-mazurskim, podlaskim lub mazowieckim, dodatkowo nie pracujesz i nie uczysz się.

Projekty oferują 7-dniowy kontakt z naturą w oderwaniu się od cywilizacji. 7 dni to czas tylko i wyłącznie dla Ciebie. Pozwól sobie pomóc odnaleźć właściwe tory w życiu. Znajdziesz się wśród ludzi, którzy Cię nie znają i nie oceniają. To Twój nowy początek! Jeśli masz dodatkowe pytania, nasi rekruterzy w poszczególnych projektach rozwieją Wasze wątpliwości.

Siła Bieszczad/Moc Warmii: Marzena Dusza, e-mail: mdusza@ciedu.eu, tel: 665 334 332

FOLM: Maciej Kosterski, e-mail: mkosterski@ciedu.eu, tel: 517 379 369

Skip to content