Trzeci Newsletter CIE już dostępny!

Cześć Kochani Czytelnicy newsletter’a CIE!

Mamy świetne wieści – trzeci newsletter już jest dostępny, a w nim mnóstwo ciekawych informacji, które chcemy Wam przekazać. Wystarczy jedno kliknięcie w poniższy link, aby zanurzyć się w fascynujący świat aktualności i trendów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Kliknij tutaj —-> Newsletter nr 3

Co znajdziecie w najnowszym wydaniu?

  • Kilka ciekawych informacji o debacie dotyczącej trendów kompetencyjnych w związku z rozwojem technologii.
  • Już teraz poznacie przedsmak tego, co przygotowujemy dla Was na New Education Forum w Brukseli. To wydarzenie zapowiada się niezwykle interesująco, pełne inspirujących dyskusji i spotkań z czołowymi ekspertami. Jeśli chcecie być na bieżąco śledźcie nas na: https://neweducationforum.com/
  • Dowiedz się, w jaki sposób Komisja Europejska zaangażuje się podczas konferencji NEF Bruksela.
  • A na koniec NEF Ateny okiem Joanny Bochniarz: Niezwykła podróż do Aten z najważniejszym członkiem Zespołu CIE Dyrektor Generalną Joanną Bochniarz. Zobacz, co wyróżniło to wydarzenie spośród innych i jakie wnioski wyciągnęła fundacja z tej fascynującej podróży.

To tylko krótka zapowiedź tego, co znajdziecie w trzecim newsletterze. Zachęcamy Was do zapoznania się z pełną treścią, ponieważ mamy pewność, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Nie czekaj dłużej – kliknij w poniższy link i zanurz się w świecie inspiracji!

Kliknij tutaj —-> Newsletter nr 3

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Z pozdrowieniami,

Zespół CIE

Skip to content